Motokoláč '12 - výsledky sportovní části

 
pořadí sout.číslo stroj motor jméno příjmení bydlo čas pr.rych. body
Vrch nad 1kW                
1. 2 Narcis zelený OMK 48 Filip Malásek P6?     6
2. 15 Lux u. Elegant Stihl 45ccm Pavel Pajer Mýto u Rokycan     5
3. 6 Admiral OMK 48 Jiří Bok L.Bělohrad     4
4. 7 Authorizon OMK 48 Jiří Zeman Praha 6     3
5. 9 Es-Ka r.v.36 m.Ptáček 09 Vojtěch Michl Liberec     2
6. 1 Narcis červený OMK 48 Jiří Svoboda Praha 6     1
                   
Vrch pod 1kW                
1. 5 Entrprajz XII / II Subaru EH035 David Pátý Roztoky     7
2. 12 Pepasuk Honda GX35 Josef Souček Týnec n.S.     6
3. 14 Felt Scythe Honda GX35 Jitka Hájková Brno     5
4. 13 Felt Bandit Honda GX35 Filip Indy Hájek Brno     4
5. 11 Shimano Honda GX35 Josef Kopřiva Č.Budějovice     3
6. 4 Entrprajz XII / III Subaru EH035 Jan Slim Richter Roztoky     2
7. 8 Entrprajz XII / I Honda GX35 Karel Klemák Praha 6     1
                   
RZ nad 1kW                
1. 6 Admiral OMK 48 Jiří Bok L.Bělohrad 3:54 46.154 7
2. 2 Narcis zelený OMK 48 Filip Malásek P6? 4:01 44.813 6
3. 7 Authorizon OMK 48 Jiří Zeman Praha 6 4:15 42.353 5
4. 1 Narcis červený Faborit.cz Jiří Svoboda Praha 6 4:28 40.299 4
5. 9 Es-Ka r.v.36 m.Ptáček 09 Vojtěch Michl Liberec 4:42 38.028 3
6. 18 Silver Devil CDH 48 Monika Vráždilová Praha 5:07 35.179 2
7. 19 Prskoň III CDH 48 Vladimír Štěpančík Praha 5:08 35.065 1
 
RZ pod 1kW                
1. 5 Entrprajz XII / II Subaru EH035 David Pátý Roztoky 4:00 45.000 9
2. 12 Pepasuk Honda GX35 Josef Souček Týnec n.S. 4:07 43.725 8
3. 17 Guliver automat Honda GX35 Jan Přibyl Praha 4:08 43.548 7
4. 10 Trifid Honda GX35 Vít Čejchan Praha 4:23 33.437 6
5. 13 Felt Bandit Honda GX35 Filip Indy Hájek Brno 4:26 40.602 5
6. 14 Felt Scythe Honda GX35 Jitka Hájková Brno 4:27 40.449 4
7. 11 Shimano Honda GX35 Josef Kopřiva Č.Budějovice 4:28 40.299 3
8. 4 Entrprajz XII / III Subaru EH035 Jan Slim Richter Roztoky 5:04 35.526 2
9. 8 Entrprajz XII / I Honda GX35 Karel Klemák Praha 6 6:09 29.268 1
                   
Dráha nad 1kW                
1. 7 Authorizon OMK 48 Jiří Zeman Praha 6     3
2. 18 Silver Devil CDH 48 Monika Vráždilová Praha     2
3. 19 Prskoň III CDH 48 Vladimír Štěpančík Praha     1
 
Dráha pod 1kW                
1. 12 Pepasuk Honda GX35 Josef Souček Týnec n.S.     4
2. 14 Felt Scythe Honda GX35 Filip Indy Hájek Brno     3
3. 5 Entrprajz XII / II Honda GX35 David Pátý Roztoky     2
4. 4 Entrprajz XII / III Honda GX35 Jan Slim Richter Roztoky     1
                   
Celkově       body          
1. 5 Entrprajz XII / II David Pátý 18 lepší RZ        
2. 12 Pepasuk Josef Souček 18          
3. 14 Felt Scythe J.Hájková/F.I.Hájek 12          
4. 2 Narcis zelený Filip Malásek 12 nad 1kW        
5. 7 Authorizon Jiří Zeman 11          
6. 13 Felt Bandit Filip Indy Hájek 9          
7. 17 Gulliver automat Jan Přibyl 7 pod 1kW        
8. 6 Admiral Jiří Bok 7 nad 1kW        
9. 11 Shimano (Favorit) Josef Kopřiva 6          
10. 10 Trifid Vít Čejchan 6 nejel dráhu        
11. 4 Entrprajz XII / III J.S.Richter 5 pod 1kW        
12. 9 Es-Ka r.v.36 Vojtěch Michl 5 m.Ptáček 09        
13. 1 Narcis červený Jiří Svoboda 5 nejel dráhu        
14. 15 Lux u. Elegant/Stihl Pavel Pajer 5 jel jen vrch        
15. 18 Silver Devil Monika Vráždilová 4          
16. 8 Entrprajz XII / I Karel Klemák 2 pod 1kW        
17. 19 Prskoň III Vladimír Štěpančík 2 nad 1kW        
18. 3 Narcis černý Dominik Miškovský 0 řetěz